צינור מילוי דלק נוזל

שאלות ותגובות בנושאים טכניים עבור הסופה של תע"ר.

המנהלים: lior, חבר הנהלת המועדון

צינור מילוי דלק נוזל

הודעהעל ידי Izik1 » ד' מאי 30, 2018 8:00 pm

היום גיליתי שאחד משתיי צינורות מילוי הדלק נוזל בזמן נסיעה כנראה יבש ניסיתי לפתוח את הבנד אין גישה האם צריך לפרק את כול מיכל הדלק בשביל להחליף את צינורות מילוי דרך אגב הסרן תוקן נוסע מעולה
Izik1
ג'יפאי חובב (< 25 הודעות)

Re: צינור מילוי דלק נוזל

הודעהעל ידי lior » ה' מאי 31, 2018 8:14 am

חייבת להיות גישה.
אולי עם בוקסה במקום מברג...
במקרה הכי גרוע חותכים את הבנד ולאחר מכן שמים חדש.
סמל אישי של המשתמש
lior
מייסדי המועדון

הודעהעל ידי Izik1 » א' יוני 10, 2018 5:49 pm

בהמשך לבעיית נזילה דלק חזקה בזמן נסיעה שמצינורות מילוי בזמן נסיעה נאמר לי אצל ינוביץ שיש לי לחץ חזק במיכל הדלק צריך
להחליף שתיי נשמיי דלק סתומים זה מצריך פירוק מיכל האם זה מסובך מישהו פירק
Izik1

הודעהעל ידי shlomi » א' יוני 10, 2018 7:07 pm

Izik1 כתב:בהמשך לבעיית נזילה דלק חזקה בזמן נסיעה שמצינורות מילוי בזמן נסיעה נאמר לי אצל ינוביץ שיש לי לחץ חזק במיכל הדלק צריך
להחליף שתיי נשמיי דלק סתומים זה מצריך פירוק מיכל האם זה מסובך מישהו פירק
להערכתי אם הנשמים סתומים היה נוצר לך וואקום במיכל . אם נשפך דלק מהצינור מילוי או הצינור או המכסה לא תקינים . לגבי נשמים . תמתין לפני שאתה מפרק מיכל

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
shlomi
ג'יפאי מתקדם (< 200 הודעות)

הודעהעל ידי lior » א' יוני 10, 2018 8:07 pm

אם הצינורות מפוצצים\דולפים אז איך יש וואקום במיכל? הרי צינור דולף אומר שאין אטימה...
בדרך כלל צריך להיות וואקום במיכל ולא לחץ. לחץ אולי יכול להווצר מאדים או התחממות.
אני חושב שקודם כל אתה צריך לטפל בבעית הנזילה. אם הצנרת ישנה, סדוקה ודולפת אז הגיע הזמן להחליף. לאחר מכן אם יהיו עוד תופעות אז תמשיך משם.

האם יש לך בעיה באספקת הדלק למנוע?

ליאור.
סמל אישי של המשתמש
lior
מייסדי המועדון

הודעהעל ידי Izik1 » א' יוני 10, 2018 9:11 pm

לא אין בעיה של הספקת דלק הבעיה שאני פותח סוויץ ומדליק האוטו יוצא מלא דלק משתיי צינורות המילוי בחיבור למיכל הלכתי לינוביץ לקנות צינורות אמר לי שאין לא צינורות כאלו בגלל שפתח מילוי הדלק שלי מוסתר למספר של האוטו וזה כנראה היה סופה דיזל אבל דגם דיזל יוצר משנת 98 שלי 93 דגם בודי אמריקאי אז אין לא צינורות ואו אומר שאנשמים סתומים וזה יוצר לחץ במיכל אז הדלק משפריץ מהחיבור ליד הבנד איפה אני יכול לקנות גמישים לדלק כדיי לראות אים זאת הבעיה תודה לעונים
Izik1

הודעהעל ידי shlomi » א' יוני 10, 2018 9:21 pm

lior כתב:אם הצינורות מפוצצים\דולפים אז איך יש וואקום במיכל? הרי צינור דולף אומר שאין אטימה...
בדרך כלל צריך להיות וואקום במיכל ולא לחץ. לחץ אולי יכול להווצר מאדים או התחממות.
אני חושב שקודם כל אתה צריך לטפל בבעית הנזילה. אם הצנרת ישנה, סדוקה ודולפת אז הגיע הזמן להחליף. לאחר מכן אם יהיו עוד תופעות אז תמשיך משם.

האם יש לך בעיה באספקת הדלק למנוע?

ליאור.
זו הכוונה ליאור . שאם הנשמים סתומים היה נוצר וואקום על סמך מה קבעו נשמים . בלי קשר קודם להחליף צינורות .

shlomi

הודעהעל ידי shlomi » א' יוני 10, 2018 9:23 pm

Izik1 כתב:לא אין בעיה של הספקת דלק הבעיה שאני פותח סוויץ ומדליק האוטו יוצא מלא דלק משתיי צינורות המילוי בחיבור למיכל הלכתי לינוביץ לקנות צינורות אמר לי שאין לא צינורות כאלו בגלל שפתח מילוי הדלק שלי מוסתר למספר של האוטו וזה כנראה היה סופה דיזל אבל דגם דיזל יוצר משנת 98 שלי 93 דגם בודי אמריקאי אז אין לא צינורות ואו אומר שאנשמים סתומים וזה יוצר לחץ במיכל אז הדלק משפריץ מהחיבור ליד הבנד איפה אני יכול לקנות גמישים לדלק כדיי לראות אים זאת הבעיה תודה לעונים
תפרק את שני הצינורות דלק . אני מכיר ביהוד אוטו ציון . אבל בהרבה מקומות תוכל למצוא קרוב אליך אולי בביגום בראש העין

shlomi

הודעהעל ידי lior » א' יוני 10, 2018 10:12 pm

תפרק צינורות וגש למקום שמתעסק בזה באופן מקצועי.
צינורות דלק נוטים להתייבש מהר, עדיף שיהיה צינור מגופר ואם יש לו כיפופים אז שמים קפיץ בפנים כדי שלא יתקפל.
אני ממליץ לך לגשת לאלי מטכנו צינור. קצת יקר, אבל יתפור לך את הפתרון הכי טוב במקום.

ליאור.
סמל אישי של המשתמש
lior
מייסדי המועדון

הודעהעל ידי Izik1 » ב' יוני 18, 2018 6:25 pm

היי נראה שנפתרה הבעיה של נזילת הדלק מהמיכל אחריי שפירקתי את כול הצינורות עדיין יצא דלק מהאטם של המשאבה אז פירקתי את המשאבה שמתי אטם חדש אז המשאבה לא רצתה להיכנס היתה גבוהה ב שתיי סנטים הבעיה באחד הטיולים קיבלתי מכה חזקה מסלע במגן מיכל ובסרן והכול נדפק מקוה ש משה זך יצליח לסדר את מיכל ושוב תודה לעוזרים
Izik1

הודעהעל ידי נייס גיא » ו' אוקטובר 05, 2018 9:38 am

לא יודע איך נראה אצלך ואם נפתרה הבעיה אבל מאחרים הבנתי שזו בעיה נפוצה
פירוק מיכל לא בעיה אבל עדיף בשניים המיכל אמור לשבת על המגן
ברגע שאתה מפרק את המגן המיכל יורד
ואז פטיש גדול ותיישר כמה שאתה יכול את המגן
סמל אישי של המשתמש
נייס גיא
ג'יפאי מסוקס (< 900 הודעות)

חזור אל פורום טכני- סופה