מפגש 48: חד-יומי בחורשן- סיכומים וחוויות

מפגשים וארועים של המועדון

המנהלים: lior, חבר הנהלת המועדון

Re: מפגש 48: חד-יומי בחורשן!!

הודעהעל ידי יריב קלר ברוך » ש' יוני 26, 2010 10:04 pm

מוטי כהן כתב:
יריב קלר ברוך כתב:במידה וזה תיק כחול אז זה שלח רפי :shock:

זאת ערכה מפלסטיק . לא תיק כחול .

אז זה לא של רפי
שיפורים למותג גיפ בדיל המשתלם 0508899577
סמל אישי של המשתמש
יריב קלר ברוך
ג'יפאי מסוקס (< 900 הודעות)

הודעהעל ידי ערן » א' יוני 27, 2010 12:23 am

רפאל, רפואה שלמה לך לאישה וכמובן לילדים !!! יצאתם בנס וטוב שקח !!!
סמל אישי של המשתמש
ערן
ג'יפאי מתקדם (< 200 הודעות)

הודעהעל ידי ערן » א' יוני 27, 2010 12:26 am

חוץ מהמקרה המצער ברצוני להגיד שהיה טיול יפיפה ,חברה מדהימים !!!
סמל אישי של המשתמש
ערן
ג'יפאי מתקדם (< 200 הודעות)

הודעהעל ידי lior » א' יוני 27, 2010 7:17 am

קודם כל- החלמה מהירה לרפי ולמשפחתו היקרה.
ההורים והילדים גיבורים גדולים!!!
חבל שזה קרה, אבל מזל שזה נגמר כפי שנגמר וכולם בסדר.

התחלנו מפגש באופן סטנדרטי ורגיל. הגיעו כ- 16 כלים להערכתי (ניסיתי לספור אבל כל הזמן הגיעו עוד...). תדרוך קל ויציאה לשטח. מתחילים את החורשן לאט לאט; עליה קטנה, מדרגה קטנה, ירידה קטנה ועצירת קפה / ארוחת בוקר.
לאחר מנוחה, מתחילים תנועה ומעלים רמה לכיוון אחת העליות שבאזור. ואז.....

כפי שסיפרו כבר, קרתה תאונה והג'יפ התהפך כשכל המשפחה בפנים.
מדובר על מעלה בשביל אש שכבר עשינו אותו מספר פעמים (ובארי- דוקא את המעלה הזה אני מכיר טוב. וכך גם חלקים אחרים של החורשן רק שאתם קרובים יותר לשם ומסתובבים שם ומכירים טוב יותר ממני...). עלינו למעלה כ- 5 כלים ואז אני מחנה וחוזר אחורה ברגל.
איך שאני מגיע למעלה במעלה אני שומע רעש ורואה את האף של הג'יפ באוויר ונוחת. אני רץ מלמעלה ומגיע לג'יפ. שומעים את האנשים מדברים מתוך הג'יפ ואני מתחיל קצת להרגע- כי דיבורים זה טוב!!
התחלנו בחילוץ החברים היקרים מהג'יפ והוצאנו אותם לצל לטיפול ראשוני. תוך כדי הסיפור הזה ערן מתקשר למד"א ואנחנו מכוונים אותם לישוב בת-שלמה. עוד לא הספקנו להוציא את כולם והאמבולנס כבר מגיע ונכנס לתוך היער!!! (זה אחרי שאמרנו שלא צריך חילוץ מוסק ולא צריך אמבולנס 4X4 כי יש לנו אמבולנס משלנו...) העמסתי את החבר'ה על האמבולנס הצהוב של מוטי ונסענו לפגוש ביער את האמבולנס של מד"א- אליו העברנו את החברים.

עד שחזרנו, כבר הפכו את הג'יפ על הגלגלים וגיא יושב בפנים עם קסדה של אחד האופנוענים שעצרו לעזור...
העברתי את כולם לשבת בצל, לשתות להרגע ולא להיות בקו הכננות.
אחרי התיעצות קלה, הוחלט על חיבור שתי כננות, עיגונים ומשיכה של הג'יפ חזרה לשביל ואז נראה אם להוריד או להעלות אותו. בסופו של דבר העלנו אותו בעזרת כננות של אשי ואילן כשהג'יפ שלי מעגן עם הכננת מכיוון נגדי את הג'יפ של אשי, ואילן התחיל את המשיכה מלמטה עם הכבל מסובב מסביב לעץ ולאחר מכן שינינו לו מיקום למעלה.
בסוף התהליך גררתי את הג'יפ של רפי כשגיא יושב בפנים לבת-שלמה.
תוך כדי התהליך הגיע יריב למיקום הארוע, והוא גם חיכה לגרר לאחר מכן ליד הישוב.
כל התקרית, כולל החילוץ של המשפחה והוצאת הרכב החוצה לקח כ- 3 שעות.

אני רוצה להודות לכל החברים על העזרה, התמיכה, המשמעת האישית (כל הזמן צעקתי על כולם לשתות, רק מה שהיה חסר לנו זה התיבשות...) והסבלנות. כולם נרתמו לעזרה, גם מי שישב בצד וצפה עזר בכך שלא הפריע!!
תודה מיוחדת לעוזרים העיקריים בתהליך החילוץ: אשי, אילן, נטלי (חברה של אשי), מוריס, ארנון, מוטי כהן, גיא, חיים 510, אדי (חבר של אריק SPYDER), עידו (מקווה שלא שכחתי אף אחד) ושוב- תודה לכל החברים. המועדון הוא מה שאתם עושים אותו.

במשך 5 שנות קיום המועדון קרו כל מיני תקריות. זאת הפעם הראשונה (ואני מקווה שהאחרונה בהחלט!!!) שיש לנו פגיעה קשה כזאת. זאת קריאת התעוררות לכולנו לשים לב, לשים דגש על כל דבר ולא להיות שאננים. אני שולח שוב איחולי החלמה מהירה למשפחה היקרה הזאת.

לאחר שהסתיים התהליך, החלטנו על המשך הנסיעה באופן רגוע לכיוון הנ.ג. עלינו למעלה מסביב כדי לשבת ולהרגע בצל העצים ולאכול את ארוחת הצהריים. לאחר ישיבה ארוכה, חזרנו הביתה.

ליאור.
סמל אישי של המשתמש
lior
מייסדי המועדון

הודעהעל ידי spyder » א' יוני 27, 2010 7:53 am

היה טיול חבלז חוץ מהמקרה המצער הזה עם רפי.אז עוד פעם .רפי הבראה שלמה לך ולכל המשפחה...
בתקווה לראותך כבר בטיולים הבאים..חזק ואמץ..
היו אחלה חברה כולם עזרו ותמכו..ואני רוצה להגיד מניסיון. אין הרבה חברה כאלה שיעזרו ויתנו את הלב כמוכם
אני גאה להיות חלק מכם.כל הכבוד...

המשך שבוע טוב אריק
spyder
ג'יפאי חובב (< 25 הודעות)

הודעהעל ידי בארי הברבארי » א' יוני 27, 2010 8:17 am

ליאור,אל תיפגע מדבריי,זה סתם בהומור :)
אני ואתה וכל המועדון הזה יודעים יופי שאין עליך בניווטים,גם בשטחים לא מוכרים היטב.

סתם צחקתי איתך...
מהי תורת היחסות ?!
אם אני תוקע אצבע בעין של מישהו, אז לשנינו יש אצבע בעין, אבל יחסית, מצבי טוב יותר...
סמל אישי של המשתמש
בארי הברבארי
סופר ג'יפאי (< 2000 הודעות)

הודעהעל ידי dannyw » א' יוני 27, 2010 8:49 am

קודם כל החלמה מהירה לרפי ומשפחתו .

היה טיול נחמד עד ש.......

לא נורא יהיה עוד טיולים .

הכי חשוב ,שניגמר איך שניגמר (יחסית).

דני
יש לי צעצוע חדש
סמל אישי של המשתמש
dannyw
ג'יפאי חובב (< 25 הודעות)

הודעהעל ידי moriseven » א' יוני 27, 2010 2:23 pm

היה אחלה טיול, עד המקרה המצער. למרות שהמקרה הראה לי כמה אנחנו מאוחדים ואיזו עבודת צוות מצויינת הייתה בטיפול בפצועים ובחילוץ הג'יפ. בנוסף כל אחד מאיתנו צריך להסיק מסקנות אישיות מהמקרה. בסופו של דבר באמת היה לנו נס.
נתפלל שלא יחזרו מקרים כאלו, החלמה מהירה למשפחת רפאלוב.

תודה לכולם ונתראה במפגש הבא.
הטרמפיסט המתמיד!
זיפואי אמיתי מסתובב תמיד עם מצית ספייר!
סמל אישי של המשתמש
moriseven
חבר הנהלת המועדון

הודעהעל ידי haim510 » א' יוני 27, 2010 6:39 pm

טוב אחרי התאוששות קלה מכל החוויות במפגש
היה נחמד לראות את החברה אחרי חצי שנה שלא היינו במפגש לצערנו קרה הדבר הנורא מכל שאפשר לדמיין בטיול בשטח שזה התהפכות של אחד החברים
למזלנו זה נגמר בפציעות קלות
המקרה הנורא הזה הראה שוב עד כמה מאוחדים חברי המועדון אני רוצה להודות לכל מי שנכח במפגש על העזרה בחילוץ האנשים והג'יפ למי שעזר פיזית ולמי שישב בצד בלי להפריע אני לא יזכיר שמות כי כל מי שהיה במפגש דאג בדרך זו או אחרת לחילוץ האנשים לטיפול ואת הג'יפ אל הכביש ובטוח הייתי שוכח מישהו או יותר

לאחר החילוץ המשכנו לפסגת הנ.ג (מסביב בשביל הגישה ולא דרך המעלה) לארוחת צהריים כמיטב המסורת במועדון
אילן עלה בנ.ג את העלייה השמאלית אחרי 20 דקות מור רצה להראות לאחיו אז גם אנחנו עלינו אותה העלייה קשה מאוד מלאה דרדרת אני הייתי צריך להעזר קצת בהנדברקס כדי לנעל קצת את הגלגלים שלא יפרפרו יותר מידי (חצי נעילה :wink: - עד שהנעילה תורכב)

תמונה

Uploaded with ImageShack.us

ליאור ניצל את ההפסקה לתיקון המפלג שהתמלא בג'יפה ופגע בקידום הצתה

תמונה

יש לי מספר הערות שכדאי לקחת לתשומת לב(מי שרוצה כמובן)

כאשר מגיעים למעלה זה או אחר תנו לרכב לפניכם לעלות ולעבור לפחות את אחד הקטעים הקשים או את המעלה כולו כי גם במעלה הראשון וגם במעלה השני שהייתי ממקום בשיירה בערך בהתחלה/אמצע עלו מס' ג'יפים בלי רווח סביר למשל בעלייה הראשונה בזמן שמישהו נלחם במדרגה למעלה חיכו לפחות עוד שני רכבים בתוך העלייה וחיכו שהוא יעבור את המכשול כמובן שחיכיתי למטה שהבנתי שהמכשול הקשה הוא בסוף עד שהרכב הקודם לפני יעבור אותו (גם ליאור צעק נו מי הבא בתור) כמו פה לדוגמא מישהו רב עם המדרגה רכב מחכה קרוב אליו ועוד רכב באמצע העלייה ורפי שממתין בהתחלה (כמו שצריך) כי אין לאין לעלות

תמונה

אותו דבר במעלה השני רכבים עולים מאוד צמוד מרחק של כמה מטרים בודדים ולא נותנים לרכב שלפני מקום לתיקון טעויות למזלנו מי שהיה אחרי רפי נעצר ולא המשיך אחריו אחרת אני לא רוצה לדמיין איך זה היה נגמר

שוב 3 רכבים צמודים שני ה CJ הלבנים ורפי שצמוד במרחק כמה מטרים (שלא נראה בתמונה הזו בגלל זווית הצילום אני יודע שהוא שם מהסרט שצולם כמה שניות אחרי התמונה הזו) וכל השאר שמחכים למטה

תמונה

בעלייה השניה היה צריך לשים גם מכוון שיעזור לנהגים...בכל אופן אני בטוח שתהיה הפקת לקחים והם ייושמו במהרה עוד במפגש הקרוב

למשפחת רפאלוב החלמה מהירה

חיים מור וראם

נ.ב

אם מוריס ומור דומים שתי טיפות מים ממש אחים מישהו אמר :shock: :lol:

אז זה אומר שמוריס ורמו דומים כמו שתי טיפות ערק?!?!? :lol: :lol:
אבירי הפנס העגול OIIIO
מצברי מוטלו:
הצטרפו אלינו בפייסבוק
הצטרפו אלינו בגוגל+
סמל אישי של המשתמש
haim510

הודעהעל ידי lior » א' יוני 27, 2010 7:21 pm

חברים, אנחנו לא עוסקים כרגע בהפקת לקחים מעל דפי הפורום.
אני בטוח שכל אחד מפיק את הלקחים בעצמו ובנוסף אנו נתיחס לזה במפגשים עצמם.

גם התמונות ששמת אינן מדוייקות. בתמונה הראשונה למשל, התמונה תולמה מרחוק ולא רואים בדיוק מה קורה. למעשה הרכב העליון כבר סיים את המדרגה האחרונה, הרכב שאחריו מתחיל להתקרב לעליה. הרכב שאחריו, שנראה באמצע העליה, למעשה נמצא שתי מדרגות למטה ובמרחק סביר בהחלט. אי אפשר לחכות קילומטר אחד מהשני...

מה שאני מנסה להגיד זה שהמסקנות שלך נכונות באופן כללי, אבל הדוגמה שנתת לא בהכרח משקפת. ומכאן שאי אפשר להסיק מסקנות ברמה אופרטיבית כזאת מעל דפי הפורום כי זה פשוט יפתח דיון וויכוח, ולכן, עם כל החשיבות של הנושא, אנחנו לא דנים בו מעל דפי הפורום.

המקרה המצער יידון. מסקנות יוסקו ולקחים יופקו ויוטמעו, אבל לא מעל הפורום.

ליאור.
סמל אישי של המשתמש
lior
מייסדי המועדון

הודעהעל ידי ויטו » א' יוני 27, 2010 7:28 pm

טוב אז אחרי שנרגענו קצת אפשר לסכם את הטיול.
מבחינתי היה טיול נחמד מאוד ונהנתי מאוד מהחברה, מהנוף וממזג האויר המצוין.
בתור חבר מועדון יחסית חדש, אני מנסה להפיק וללמוד מכל טיול מועדון משהו....ובטיול הזה למדתי לא מעט.
כמו מי שציין את נושא מרחק הנסיעה מזה שלפננו גם אני מסכים עם כך וגם לגבי מכוונים במקומות עם סיבוכיות מסוימת.
בתור אחד שמשפץ גיפ ובונה אותו וכל הזמן חושב איך לשדרג ואיך ליפייף, פתאום הבנתי את החשיבות העצומה ואת הצורך בכלוב התהפכות חזק ותקין.
אני אישית נוסע ברכב פתוח (ברזנט) עם שתי קשתות מקוריות ועלובות, ולדעתי התהפכות דומה לשל רפי עם רכב כזה היתה נגמרת אחרת וצריך לחשוב על זה טוב טוב !!!
מכמות התגובות אני מתרשם שבסך הכל המקרה המצער שחווינו השפיע על כולם ושכל אחד לקח מזה משהו הביתה בסוף אותו יום לחשוב על זה.
אי מקווה שמקרים כאלו לא יחזרו, ושהטיולים שלנו יהיו מוצלחים ומהנים ושכל דבר יתבצע לאחר שיקול דעת רציני.
למשפחתו של רפי אני מאחל החלמה מהירה וחזרה מהירה לשיגרה, מעבר לזה היה אחלה טיול (קצת קצר אבל עם טעם של עוד).

ויטו.
(-: אין דן דינו, סוף על הקטינו, סוף על הקטי קטו אליק בליק בום :-)
סמל אישי של המשתמש
ויטו
ג'יפאי הכסף (< 500 הודעות)

הודעהעל ידי haim510 » א' יוני 27, 2010 9:00 pm

lior כתב:חברים, אנחנו לא עוסקים כרגע בהפקת לקחים מעל דפי הפורום.
אני בטוח שכל אחד מפיק את הלקחים בעצמו ובנוסף אנו נתיחס לזה במפגשים עצמם.

גם התמונות ששמת אינן מדוייקות. בתמונה הראשונה למשל, התמונה תולמה מרחוק ולא רואים בדיוק מה קורה. למעשה הרכב העליון כבר סיים את המדרגה האחרונה, הרכב שאחריו מתחיל להתקרב לעליה. הרכב שאחריו, שנראה באמצע העליה, למעשה נמצא שתי מדרגות למטה ובמרחק סביר בהחלט. אי אפשר לחכות קילומטר אחד מהשני...הרכב הראשון(אשי) עוד רב עם המדרגה ותראה את זה כשתקבל את התמונות ותוכל להגדיל ולקרב......בכל נעצור את זה פה ולא נמשיך על גבי הפורום את שאר הדברים אני יגיד לך באופן אישי

מה שאני מנסה להגיד זה שהמסקנות שלך נכונות באופן כללי, אבל הדוגמה שנתת לא בהכרח משקפת. ומכאן שאי אפשר להסיק מסקנות ברמה אופרטיבית כזאת מעל דפי הפורום כי זה פשוט יפתח דיון וויכוח, ולכן, עם כל החשיבות של הנושא, אנחנו לא דנים בו מעל דפי הפורום.

המקרה המצער יידון. מסקנות יוסקו ולקחים יופקו ויוטמעו, אבל לא מעל הפורום.

ליאור.
אבירי הפנס העגול OIIIO
מצברי מוטלו:
הצטרפו אלינו בפייסבוק
הצטרפו אלינו בגוגל+
סמל אישי של המשתמש
haim510

הודעהעל ידי lior » א' יוני 27, 2010 9:47 pm

וזה בדיוק הדיון שלא צריך להתקיים כאן...
אתה מוזמן להגיד לי מה שאתה חושב מתי שאתה רוצה כמובן, אבל כל כוונתי היא שפשוט אי אפשר להסיק מהתמונות כל דבר.... צריך להיות שם כדי להבין.

כפי שאמר ויטו: כל אחד לקח משהו איתו וזאת התחלה טובה. מעבר לכך, אתה, וכל החברים יכולים להיות בטוחים שמסקנות יוסקו למפגשים הבאים.
יחד עם זאת, אנחנו נפגשים כבר 5 שנים, ומבלי להמעיט ממה שקרה כאן, זאת הפעם הראשונה שיש לנו אירוע חמור עד כדי כך!

ליאור.
סמל אישי של המשתמש
lior
מייסדי המועדון

הודעהעל ידי יקי » ב' יוני 28, 2010 7:56 pm

לכל חברי המועדון שלום

עקב פניות רבות נתבקשתי להגיב :

רפי (דיברתי אתך בערב המקרה ) וגם פה בפורום מאחל לך לילדים לאישה רק טוב ושתחזרו לפעילות בקרוב.

עבודת הצוות הכן מרשימה וכל הכבוד.

הכן צריך להפיק לקחים וללמוד מהעניין היות וזה גם מקרה שני...

כהוגה רעיון מועדון ה CJ ומייסדו של הגרעין הראשון מברך אני את כולכם .

כל מי שמעוניין מחברי המועדון בהדרכת שטח והכרת הרכב (ללא תשלום וללא שום כונה אחרת)

מוזמן לצור קשר ואשמח לעזור בכל עת.
יקי
אם אנחנו רוצים שכל דבר יישאר כמות שהוא,מן ההכרח שכל
דבר ישתנה
סמל אישי של המשתמש
יקי
מייסדי המועדון

הודעהעל ידי היונימוג האדום » ב' יוני 28, 2010 8:08 pm

ובכן , אחרי שנרגענו מהמפגש שכנראה ייזכר להרבה שנים .
חוויות , החברים האחרים כבר רשמו , דלק - עברנו את התקציב :wink:
לגבי התקרית : ננסה להבין מה קרה שם ולהפיק לקחים , על זה נאמר : מה שלא הורג - מחשל .
כל הכבוד למקרר החדש שהצליח לנפק כמויות מים קפואים לכל החברים לאורך החילוץ ועדיין נשאר כמעט מלא .
מחכים בקוצר רוח למפגש הבא .

אילן ועידו
להזדקן זו בחירה של הטבע , להתבגר זו כבר בחירה שלך ....
סמל אישי של המשתמש
היונימוג האדום

הקודםהבא

חזור אל מפגשים וארועים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 4 אורחים