מסע שנתי- מודל 2010: סיכומים וחוויות!

מפגשים וארועים של המועדון

המנהלים: lior, חבר הנהלת המועדון

מסע שנתי- מודל 2010: סיכומים וחוויות!

הודעהעל ידי ניב רוזנצויג » ש' אפריל 03, 2010 3:38 pm

שרשור סיכומים וחוויות- מסע שנתי 2010.
את שרשור ופרטי שרשור המסע תוכלו לקרוא כאן

פעם ראשונה שהבאתי איתי משהו בג"יפ את אחי אך לצערי ביום השני ההינו צריכים לחזור הביתה ובשמי ובשם אחי היה עשר כמו תמיד תודה לאבי גיל על החילוצון מהמים .
גיפ זה לתמיד
ניב רוזנצויג
ג'יפאי מסוקס (< 900 הודעות)

Re: מסע שנתי- מודל 2010.

הודעהעל ידי נימי » ש' אפריל 03, 2010 6:10 pm

גם אנחנו היינו צריכים לחזור מוקדם מהצפוי (אחרי שהגענו ליום הראשון בסביבות הצהריים),
היה טיול כיף עם חברה טובים ולא פחות חשוב בקצב טוב וללא לחץ,
החברה החדשים ואילו שלהם זה טיול מועדון הראשון, פשוט חברה על הכיפק והיה ממש נחמד לפגוש בכם ולהכיר את הפרצוף אחרי השם משתמש, זה חלק מגדולתו של המועדון והפורום הזה
אני בטוח שבהמשך השירשור יהיו פה עוד הרבה מאוד צחוקים על מה שהיה ואולי אפילו כמה תמונות מזויעות ...

אודי אני בטוח שאתה תיקרא את השירשור הזה בערב, תמסור לכל החיליקים תודה על טיול כיף ושתמשיכו להנות
זה מה יש ועם זה ננצח!
"אבל מה שהכי מרגיז אותי זה שהיא נירדמה"
סמל אישי של המשתמש
נימי

הודעהעל ידי Jeepman » א' אפריל 04, 2010 12:45 am

חיליק...... הפסדתם יום מלא בלאגן......

משאית כיבוי אש הפוכה על הצד.
רכב חילוץ מפורק.....
חללית מפורקת......

פרטים בהמשך.....

אההההה... וילדה שצילמה לי את התחת... :roll: :roll:
בברכת הנאה קדמית !!
סמל אישי של המשתמש
Jeepman
סופר ג'יפאי (< 2000 הודעות)

הודעהעל ידי avigal » א' אפריל 04, 2010 10:29 pm

שלום לכל החברים,
ברצוני להודות לליאור ולכל החברים על טיול איכותי ומהנה, נהננו מאוד מהמסלול ובעיקר מהחברה הכה ייחודית ומיוחדת.
מצורף קישור לחלק מיזערי ומוקטן של תמונות מהטיול.
בימים הקרובים אשלח את הדיסק ברזולוציה גבוהה לליאור.
שוב תודה לכלם על בילוי מהנה ובמיוחד לליאור ואודי על ההסברים , הניווט ותכנון המסלול.

קישור לתמונות:
http://picasaweb.google.com/rinagal5/20 ... directlink
רינה גל
"סופה זה גם סוג של JEEP"
סמל אישי של המשתמש
avigal
ג'יפאי מתחיל (>25 הודעות)

הודעהעל ידי נימי » א' אפריל 04, 2010 10:56 pm

רינה יש לך עין טובה, אהבתי את התמונות
זה מה יש ועם זה ננצח!
סמל אישי של המשתמש
נימי

הודעהעל ידי בארי הברבארי » ב' אפריל 05, 2010 8:03 am

יפה.
בהחלט נראה שזה היה טיול ראוי לצפון.
מקווה להיות בפעם הבאה.
הפעם לא הצלחתי בגלל הקלאץ',לא רציתי להיות נטל ובעל עיכוב בטיול וטוב שכך.
תמונות יפיפיות !

ואילן,אחחחח אילן יא אילן...מהתמונה שקלטתי אותך,הבנתי שיש,רוקד עם זאבים,לוחש לסוסים ועכשיו יש גם מפלרטט עם פרות !
מהיום אתה פלרטטן הפרות !!!

מה בדיוק אמרת לה שם !?
שאלת אותה אם היא טעימה או שהזהרת אותה שלא תתקוף אותך מהיותך עם חולצה אדומה !?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
מהי תורת היחסות ?!
אם אני תוקע אצבע בעין של מישהו, אז לשנינו יש אצבע בעין, אבל יחסית, מצבי טוב יותר...
סמל אישי של המשתמש
בארי הברבארי

הודעהעל ידי Jeepman » ב' אפריל 05, 2010 8:29 am

התאוששתי קצת, וזה הזמן לסיכום.....

מסע שנתי צפון, מדהים, קבוצה איכותית, קצב טוב, וצלמת אחת מעולה.... (רק הבעייה שהיא נוסעת בסופה סגורה עם מזגן...)

הכינוי של המסע הזה הוא מסע הקרבורטור והכבאית האדומה... :twisted: :twisted:

יום וחצי ראשונים עברו באיזי, עם שבילי סוזוקי ג'אסטי....

בצהריים יצאנו לתחנת דלק , שם פרשו ניב, צחי כחילה ששבר שמירה בלילה, ונימי TINY הנמוך...

משם המשכנו ליבניאל, ושם התחילה החגיגה.... :shock: :roll: :shock: :roll:

ליאור מוביל, אני מאסף, ומתחילים את מעלה יבניאל.

לפני נוסעת משאית כיבוי אש אדומה, עם מיכליי מים וגלגל ספייר על הגג.

איבוד שליטה קטנטן, והופ..... הכבאית שוכבת על הצד... :oops: :oops:

אילן יונימוג ועבדכם הנאמן, מתחילים בחילוץ.
הכננת של אילן לא מצליחה להזיז את הכבאית, ואז מבקשים מחן, איש ההרס, פלס 6 , לחזור ולעזור.

התחברנו רכבת של 3 ג'יפים, וביחד הפכנו אותה בחזרה על הגלגלים.
דריישאפט אחורי נהיה ביסלי גריל, ונגזר.

חושבים מה עושים, ואז אילן מוציא דריישאפט ספייר, מחליפים, ומחלצים אותו כלפי מעלה בביטחה, בנסיעה.

כמובן שאישוני הכבאי,העוזר, והכלבה, יצאו ללא פגע.

כתוצאה מהגרירה, אצלי נטחנה ציריה קדמית, ונשברה הדוושה של לג ברקס.

עלינו למעלה, עשינו הפסקה, הערכת נזקים, אוכל וממשיכים כולם בנסיעה לחניון לילה.

בסיום המסלול, על הכביש של כוכב הירדן, מגלים נזילה מתחת לחללית של אשי (יוסטון לשעבר).

מואיז מכריז " נשבר הצינור של הסרן הקדמי" !!

אין ברירה, מזמינים גרר, מעמיסים את כל הבית של אשי ונטלי, על הג'יפים, ועולים להקים חניון לילה בכוכב הירדן.

בלילה קבוצה של עוזרים בניצוחו של חן, איש ההרס, פלס 6 , מחליפים לי ציריה קדמית, אבל מגלים שהציריה נגזרה בתוך הנעילה.
מפרקים חצי ג'יפ, שולפים ת'נעילה, חולצים את השבר, שמים ציריה חלופית, שהכנו בצהריים, ומרכיבים הכל חזרה.
עזריאל חזר לכשירות מבצעית.

ביום השלישי, אביב לבנת הרשה לי לנווט קצת,והמשכנו בסבבה, עד לסיום בכתף שאול, הר הגיבורים.

בקיצור, מסע מעולה :!: :idea: :!: :idea:

תודה לכל החברים הוותיקים, ברוכים הבאים לחדשים :idea: :!:
בברכת הנאה קדמית !!
סמל אישי של המשתמש
Jeepman

Re: מסע שנתי- מודל 2010: סיכומים וחוויות!

הודעהעל ידי Jeepman » ב' אפריל 05, 2010 9:06 am

שכחתי לציין, שליאור המנכ"ל עבד כמעט כל המסע על הקרבורטורים של החברים.
כיוונים, שיפורים, כיווני הצתה, בעיקר לחברים החדשים.

כל הכבוד !!

כמו כן, לצערי בחורה בשיירה צילמה אותי בזמן שנפרדתי מארוחת הערב...
תמונה של ישבני החשוף והשעיר פורסמו ב YNET..... :oops: :oops:

נ.ב. אותה בחורה, הפריעה לשיירה כאשר כל שעה, גרמה לכולם לעצור כי הייתה צריכה לעשות קקי.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
בברכת הנאה קדמית !!
סמל אישי של המשתמש
Jeepman

הודעהעל ידי lior » ב' אפריל 05, 2010 10:13 am

וואו

טוב, אני חייב לציין שעוד לא התאוששתי (וזה טוב, הלוואי שיספיק עד המפגש הבא :D :mrgreen: )
קודם כל, אני רוצה להתחיל בתודה לכל המשתתפים. תודה לכם שבאתם ועשיתם יחד איתי ולכולנו חג מדהים ומסע עוד יותר מדהים.
בשמי ובשם אביב- תודה לכולכם :!:

יקח עוד הרבה זמן לעכל ולהעלות את כמות החוויות שהיתה בשלושת הימים המדהימים האלו. אני אשתדל להעביר נקודות כלליות בסדר כרונולוגי :)
נפגשנו כולנו ביום שישי בבוקר. כמעט ולא היו אחורים, ופשוט זזנו לפי המתוכנן (בגדול... :wink: ).
התחלנו בתנועה, ואחרי התצפית המדהימה על סוריה וקוניטרה מפסגת הר בנטל התחלנו בתנועה בשטח.
חיש קל גילינו שאפילו בוציות קטנות חיכו לנו ברמת הגולן כדי ללכלך לנו את ה- jeep:) :mrgreen: :mrgreen:
התנועה זרמה יפה כפי שציין כבר אודי ונכנסנו לאתרים שרצינו לבקר בהם, סיפרנו סיפורים והיה שמח גם למבוגרים, אבל בעיקר לאילן ולילדים :lol:
ואז.... הצטרף נימי כדי לגרום לנו להתחיל בשרשרת של תקלות :!: :!: זה התחיל בנימי שנתקע ופרק חצי אוטו רק כדי לגלות שפילטר הדלק שלו נראה כמו הבוציות ברמת הגולן :shock: :?
המשכנו במסלול, בנחל אל על ונחל סמך. מזל שהיתה מפה וזכרתי את התוואי של המסלול כי החורף והצמחיה פשוט מחקו אותו. כנראה שלא נסעו שם הרבה מאוד זמן ופשוט לא היה מסלול. את כל המסלול הכננת שלי פילסה :ohh: :mrgreen:
בסוף היום הזה, כקילומטר לפני היציאה לנקודת הלינה, חיכו לנו 2 אמבטיות בוץ קטנות ובריכת מים לניקוי הג'יפ. ושם המשיך הניחוס של נימי ומספר רכבים תקלו בשל בעית רטיבות ובליעת מים וקצת התעכבנו.
נקודת הלינה היתה מדהימה לדעתי ובדיוק מה שתכננתי; להתעורר בבוקר מול הכנרת לנוף מדהים.
הבעיה היא שמרוב שהיה נוף מדהים, חלק מ-הג'יפים לא רצו לזוז :D :mrgreen: :twisted: בשל כך, מוריס ואני התחלנו לשפץ מספר קרבורטורים כדי שנוכל להתחיל ולזוז.
היום השני התחיל ממש מדהים, כולל המראה של המקלחת של אילן בבריכת עין שוירח. ואז פרשו נימי ומשפחתו, ניב ואח שלו וצחי והבן שלו- רותם.

המשכנו לכיוון מעלה יבנאל ושם, כפי שאמר אודי, התחיל הסלט.
הכבאית האדומה (לשעבר גיורא), עם בידוני הגג שלה וגלגל הספייר על הגג, שברה דרייבשאפט ממש בתחילת המעלה וכתוצאה מכך פשוט התהפכה!!!! לדיירים שלום, אם כי נרשמה מחאה סמויה ע"י הנוסעת- כתם שלא רצתה לעלות על הכבאית שוב... בכל אופן, אנחנו כבר היינו למעלה, ולפני שהצלחנו לחשוב בכלל, חן, אילן ואודי הפכו אותה חזרה , החליפו דרייבשאפט ועלו למעלה.
אודי שבר ציריה ולג-ברקס תוך כדי החילוץ ולאחר הערכת מצב וטיפול בנזקים וקרבורטורים נוספים הוחלט על המשך תנועה.
המשכנו בתנועה לפי המשך המסלול אבל הוחלט על שינוי נקודת הלינה לחניון המדהים שנמצא בצמוד לכוכב הירדן (מקום מדהים בפני עצמו). לאחר מעלה נחל תבור, איך שהגענו לכביש (כקילומטר לפני נקודת הלינה) אנחנו מאתרים נזילה מתחת לאוטו של אשי. לאחר חיפוש שלא הבנו מאיפה היא מגיעה, איתר מוריס את הבעיה: צינור הסרן נשבר לשתיים. פשוט נשבר :!: :? :shock: לאחר שהתגברנו (חלקית) על השוק, הוחלט על פיצול. צוות ליאור, צוות ויטו (שרתם את עזרת אישתו לאיתור חברת הגרירה), צוות יונימוג וצוות אשי כמובן, נשארו וחיכו לגרר (כמובן שניצלנו את ההזדמנות לאכול ולשתות :wink: ). כל שאר החבורה נסעו לנקודת הלינה, לטיפול בתקלות ותיקון הגרוטאה של אודי.
זהו- ה"אשי-מוביל" עלה על הגרר, הציוד על המשאית של ויטו ועלינו לישון. בבוקר התעוררנו לנוף המדהים של כוכב הירדן ומשם זזנו בהמשך המסלול לכיוון הגלבוע, לא לפני שנפרדנו מהכבאית שלדעתי זאת הפעם האחרונה שנראה אותה סגורה עם סגירת פח ובידוני-גג מלאים במים. בפעם הבאה היא בטח תהיה טופ-לס :mrgreen: (אבל לצערו של אודי, אמנם טופ-לס, אבל לא בצבע שחור :D :D :D ).
את המסלול המשכנו ולגלבוע הגענו. שם החלטנו שאנחנו פשוט מאושרים וזה הזמן לשבת ברוגע בנקודה יפה עם נוף ואויר טוב, לאכול טוב, לשתות ולפרוש בשיא.
אז פרשנו לנו, לא לפני שאילן גזר, חלץ והחליף שני ברגים של תיבת ההגה שלו.

זהו. תם ונשלם.

אני נהנתי מאוד וכך גם אביב. אני מאמין שכל מי שהגיע ולקח חלק נהנה מהחוויה המדהימה שהיתה לנו.

חג שמח ונתראה במפגש הבא.

אביב וליאור.
סמל אישי של המשתמש
lior
מייסדי המועדון

הודעהעל ידי נוני » ב' אפריל 05, 2010 11:13 am

טוב גם אני בתהליך התאוששות .
היה מסע/טיול מדהים , הנופים והירוק ניקוי ראש אמיתי.
אין מה להוסיף למה שנאמר, רק תודה לכל המשתתפים.
מה שמיחד את המועדון שלנו זה ההתחדשות שלו ע"י חברים
חדשים ואיכותיים לצד הותיקים והקשישים , שנמשיך כך.

נ ו נ י .
אל תקח את עצמך ברצינות .קח את מה שאתה עושה ברצינות.
סמל אישי של המשתמש
נוני
חבר הנהלת המועדון

הודעהעל ידי היונימוג האדום » ב' אפריל 05, 2010 11:22 am

זהו התאוששנו . :)

לאחר שלושה ימים עמוסי חוויות הגעתי הבייתה ופשוט צנחתי למיטה . :) :)

אודי וליאור סיפרו בקצרה את סיפור המסע השנתי ואת ההשלמות יבצעו התמונות . :P

מי שאחראי תמיד לאווירה המיוחדת בטיולי המועדון הם בראש וראשונה החברים , כמובן שחזרנו עם טעם של עעעוווודדדד
מסלול יפה ומעניין במיוחד אשר טרח והכין ליאור , המסלול כלל גם עבירות . השינוי הגדול לטובה היה : עצירות באתרים עם קטעי הליכה ומלווה בהסברים מתומצתים ומובנים מפיו של ליאור , דבר זה הוא ערך מוסף אשר לטעמי לפחות היה חסר עד עתה במפגשים . כל הכבוד לליאור ותודה רבה . :!:

מצפים למפגש הבא : טלי אילן וחופית .
להזדקן זו בחירה של הטבע , להתבגר זו כבר בחירה שלך ....
סמל אישי של המשתמש
היונימוג האדום

הודעהעל ידי נימי » ב' אפריל 05, 2010 11:48 am

אני מסכים עם זה שבואי פתח את עונת התקלות :!: אפילו שנאמר לי שהיו גם כאלו לפני שהגעתי ....
גם נכון שהפילטר דלק שלי (שבאמת נראה נורא) גרם לגימגומים נוראיים ברכב, אבל זה סודר די מהר (אחרי פירוק חצי אוטו, גם זה נכון)

אבל זוהי היתה התקלה הראשונה, האחרונה והיחידה שהיתה לי, כל שימוש בשמי לעצירה נוספת של השיירה עקב תקלה הוא מנותק מהמציאות ועלולות להיות לו השלכות :twisted:
זה מה יש ועם זה ננצח!
סמל אישי של המשתמש
נימי

הודעהעל ידי Gil Eli » ב' אפריל 05, 2010 1:02 pm

המסע הזה היה פשוט מדהים. חגיגה של טבע, נופים, מים, ועבירות.

אני וכל החבורה שהייתה איתי מאוד מאוד נהנו.

מבחינתי אני נהנתי לראות את עדן וכל הילדים מתחברים לטבע כאילו נולדו לתוך זה. נהנתי מהמקטעים הטכניים ומהשבילים הרגועים ובכלל נהנתי להיות חלק מהחבורה המופלאה הזאת.

לי באופן אישי אין גם הרבה מושג בעניין הטכני ולכן גם נהניתי לראות איך החבר'ה מתפעלים את התקלות. אומנם ניסיתי להיות בכל מקום שבו נפתח מכסה מנוע, אך לפעמים זה היה די קשה כי נפתחו כמה במקביל :D

תודות לליאור ולאודי ובכלל לכל מי שהיה שותף בעשייה על התכנון, ההובלה, ההסברים ובכלל על הכל.

דרך אגב, אני חובב כלבים ורק בדרך חזרה הבנתי למה כתם לא התקרבה אליי ולג'יפ שלי - היא פשוט ראתה את הסמל והכתובת על הג'יפ :D :D :D
Gil Eli
ג'יפאי חובב (< 25 הודעות)

הודעהעל ידי ashi bar » ב' אפריל 05, 2010 2:52 pm

זוית נוספת
תיאור המסע סופר וצולם...היה ענק

הקרנף עולה את מעלה נחל תבור עם סרן שבור, אבל מתפרק רק על הכביש נס או נשמה!!!
מחכים לגרר עד אחרי חצות...לבד כמובן שלא משפ יונימוג ,ליאור אביב עוד מעט בן 6 המקסים ומוריס,וויטו ובתו החמודה שאמא שלה מאתרת ומארגנת את הגרר מהבית(,מה הייתי עושה בלעדיך)מחכים איתנו,
כאשר הסופה של משפ גל מגיעה במיוחד עם ראצט שיחזיק את הגלגל בהחלפות על הגרר (ישנתי טוב בזכות זה) ומחזירה אותנו למחנה.
ולמחרת טיול גייפים...מתפצלים לעולם הסיקסים נטלי עם חן אני עם נוני ,אני עם ליאור נטלי עם נוני ,והציודים עם ויטו ובדרך לתא (עדיין)עם אודי.
סיקסים ואיואיואי כל אחד שונה הגובה, הצליל,התנועה,הרכות, אפילו הזוית לנוף שונה ובקיצור אישיות ונשמה ...הגייפים...הנהגים...... jeep:) ... :lol: ... jeep:) ... :lol: ... jeep:) :lol:

תודה לכולם

נטלי ואשי
ashi bar

הודעהעל ידי ליאור » ב' אפריל 05, 2010 7:58 pm

התגובה הראשונית ולסיכום המסע של אנשי הכבאית הוא : "היה מדהים" !!!!

כבר בערב שחזרנו הביתה התחילה עבודת פירוק הגג והשם החדש שנשקלל הינו : "המיאטה 4על 4"!!!!

אין ספק שחבל שלא המשכנו אבל מצד שני, כנראה שנבו יותר....

תודה רבה לכול החברים שעזרו מכל הלב .

מצורפת תמונה קטנה של רגע יפה ,סרטון החילוץ יגיע בקרוב .....
ליאור

הבא

חזור אל מפגשים וארועים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 3 אורחים